אודות המרכז

הייעוד של מרכז Benefit 360 הוא הקניית כלים וידע שיאפשרו לפרט, למשפחות צעירות ולמבוגרים חולים ובריאים לנווט את דרכם בעולם הפיננסי  והבריאותי המודרני, ולהימנע משגיאות שעלולות לסכן את עתידם הכלכלי והבריאותי .

מרכז Benefit 360  נוסד ביוזמתו של מר אריה בן נון , יועץ ארגוני בכיר ומנטור עסקי ובשיתוף עם חבורת המומחים הפועלים עימו כבר עשרות שנים ויחד הובילו פרויקטים משמעותיים ואסטרטגיים בקהילות השונות בקרב משפחות בישראל.

התהליכים אותם פיתחו מומחי המרכז בהובלתו של אריה בן נון נותנים מענה מדויק לתוצרי עבודת המחקר של ארגון ה-OECD מאוקטובר 2012  בו הארגון הפיק מסמך עב כרס אשר הגדיר את חשיבות החינוך הפיננסי והשגת פתרונות בריאות ברי קיימא בניצול זכויותיהם הציבוריות והפרטיות  של אזרחי ישראל.

התהליכים שהמרכז פיתח נוגעים ל- אוכלוסיות מרכזיות  במדינה– משפחות. פורשים ,מפוטרים גמלאים ובני משפחה מטפלים.

המרכז מתפקד כמיזם חברתי אשר נשען מחד על תמיכה ושותפות של גופים פיננסיים ובריאות ציבוריים ופרטיים  מובילים ומאידך מפעיל מומחים בכירים משוק הביטוח, מערכות בריאות פנסיה, הבנקאות והפיננסיים.

התהליכים  וחזון המרכז פרי פיתוח מומחי המרכז

"תהליך בו צרכנים משפרים את הבנתם לגבי צרכים בריאותיים ומוצרים פיננסים ולגבי עקרונות לפיהם מתנהלים במקרים כאלה, באמצעות מידע, הדרכה או ייעוץ אובייקטיבי, ומפתחים מודעות לניהול סיכונים והזדמנויות פיננסים. כל זאת כדי לפתח מיומנות וביטחון עצמי לקבל החלטות מושכלות, להכיר בצורך בסיוע מקצועי ולדעת לאן לפנות לשם כך, ולנקוט בפעולות אפקטיביות לשיפור הרווחה הפיננסית האישית של כל צרכן".

כמו כן, מומחי המרכז מלווים את העובד ומשפחתו בצמתים הפיננסיים המרכזיים במעגל התעסוקה שלו, ליצירת חוסן כלכלי משפחתי עד להגעתו לפנסיה.
כך, יצירת מודעות פיננסית טובה יותר והבנה של הצד היישומי בחיי היום יום. אלה יאפשרו לשאול את השאלות הנכונות ולקבל את ההחלטות הטובות והמשתלמות ביותר.

מרכז Benefit 360 מקנה כלים המאפשרים לעובדים, מפוטרים, פורשים ולבני משפחותיהם, לנווט את דרכם בעולם הפיננסי המודרני ולהימנע משגיאות שעלולות לסכן את עתידם וביטחונם הכלכלי.

" מרכז Benefit 360 משתף פעולה  עם מגוון קהלי יעד,

א. שיתופי פעולה עם סוכנויות ביטוח על מנת לאפשר לסוכן להוות כתובת בלעדית לסיפוק כל צרכי הלקוחות ובני משפחותיהם , בכל מעגל החיים שלהם בתחום הכלכלי והבריאותי .

ב. מומחי המרכז פיתחו מרכזי ייעוץ והכוונה קהילתיים  לציבור התושבים בקהילה ולציבור העובדים במקומות עבודתם (משפחות, עובדים, בדרך לפרישה וגמלאים)
כאשר התכנים מותאמים לידע ברמה בסיסית או לרמה מועשרת.
התכניות השונות מותאמות לקהלי היעד שיוגדרו בתיאום עם הרכזים, כפי שיגדיר ראש המרכז ביישוב.
ניתן לקיים מפגש יחיד ולאחריו סדרת מפגשים, בהתאם לצרכי הקהילה.

במהלך תהליך הליווי נטפל במיצוי  זכויותיהם של מי שפורשים או מפוטרים מעבודתם;; נבדוק ממצאים מול חברות הביטוח;  מס הכנסה וביטוח לאומי ,בנקים ומשכנתאות וננתח את משמעותם.

כמו כן ,נעניק יעוץ עסקי ראשוני לעצמאיים ולעסקים קטנים.;

 המשתתפים בתהליכים אותה מקנה המרכז ייהנו מליווי פרטני של מנטור אישי ומקצועי בהתאם לצרכיהם.;

המרכזים  יאפשרו קבלת קהל שבועית קבועה למתן ייעוץ וליוו פרטני במתנ"סים; או במרכזים בקהילות השונות על ידי יועצים ומומחי המרכז ובהתאם לצרכים.

"אתכם לאורך כל הדרך"

אריה בן נון         
יו"ר מרכז בנפיט 360

*כל הזכויות שמורות לסמארטק סליקה ובקרה בע"מ

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Scroll to Top